Opinie o nas

Jeśli chcecie Państwo podzielić się opinią o naszej ciastkarni, prosimy napisać do nas pod adres e-mail:

kontakt@ciastkarnia-elka.pl

Zabrane opinie umieścimy na naszej stronie :)

Renatka z Lubartowa
Serdecznie polecam!!! Naprawdę smacznie i niedrogo. Ogromny wybór - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie szczególnie urzekła napoleonka:)
Całkiem niepozorne miejsce, które odkryłam przypadkiem i teraz już zamawiam przysmaki u pani Eli regularnie!
A sama pani Ela - przemiła osoba:)


Aneta, Lublin, 27 lat
Zamówiłam u Pani Eli tort na swoje wesele - REWELACJA! Goście tłumami przychodzili po dokładkę i wychwalali:) Nic nie zostało:) Dziekuję Pani Elu!!!


Radek 45lat
Uwielbiam słodycze... Ciasta, ciasteczka, torty... Żona nigdy nie miała czasu na pieczenie ciast, a ja niestety nie mam do tego talentu w ogóle. Koleżanka z pracy poleciła mi panię Elę. Teraz regularnie zamawiamy u pani Eli przepyszne słodkości, przestałem zamęczać żonę prośbami o wypieki i oboje mamy więcej czasu:)

Magda S.
Pani Elu, ciasta które nam Pani przygotowała ( 6.06.2011 r ) było przepyszne! Bardzo dziękujemy również w imieniu gości - wszyscy byli zachwyceni. Na pewno jeszcze nie raz do Pani zawitamy :)


Pani Ania
Dzień dobry, na wstępie dziękuję za bardzo szybkie przygotowanie tortu - uratowała Pani przyjęcie ! Nie wiem jak Pani się udało. Syn już poprosił o taki sam tort za rok! Dziękujemy pięknie - Ania z synem.


Anonim
Pani Elu dziękujemy raz jeszcze za torcik! Świetny pomysł ze zdjęciem - dzieciakom bardzo się podobało. Przesyłamy pozdrowienia.